Бренди

PepsiСo — один з найбільших виробників продуктів харчування та напоїв у світі з річним обсягом продажів понад 67 млрд. доларів.

АТ «Молочний альянс» — група компаній, що об'єднує потужні підприємства з виробництва та реалізації основних видів молочної продукції, лідер молочної галузі України.

М'ясна фабрика «Фаворит Плюс» була нагороджена званням «Лідер року 2018», адже це підтвердження правильності обраного шляху, свідчення ефективності роботи й гарантія високої якості продуктів. Ця нагорода також відображає стандарти чесного й прозорого ведення бізнесу й значного внеску в економічний розвиток країни.

Прикольні продукти допомагають кайфувати від кожного моменту, не жити минулими спогадами чи майбутніми планами. Вони смачні, зручні, доступні та без усього зайвого.

В асортименті - кетчупи, соуси, маринади, майонези, гірчиці, паста (загалом понад 100 позицій) для будь-якого споживача і для сегментів В2В та HoReCa. Успішно експортується до Канади, ЄС, ОАЕ та США.

На сьогоднішній день ТМ «Бащинський» входить до ТОП-5 найбільших м’ясопереробних компаній України.

Торгова марка «Наш Молочник» – це поєднання традиційних рецептур і сучасних технологій виробництва, широкий асортимент, де кожен знайде щось собі до смаку. Представлена на ринку України вже понад 10 років, і традиційно користується високим рівнем прихильності серед споживачів.

Кожен сорт сиру КОМО – це унікальний продукт, виготовлений з якісного молока та натхненний найкращими світовими рецептами. Саме тому кожен шматочок сиру КОМО перетворюється на шедевр смаку та аромату.

Канівський маслосирзавод побудований в 1971 році.

Завод знаходиться в екологічно чистому регіоні - Черкаська область, місто Канів. Історія заводу налічує більше 45-ти років.

80 років поспіль майстри «Звени Гора» роблять свою справу з повагою до традицій та відкритістю до нового. Якість звенигородських сирів є незмінно високою, а нові продукти щоразу тішать українців оригінальними смаками.

ТМ «Руна» представлена широкою гамою бакалійної продукції: томатні соуси та пасти, аджики та гірчиці, кетчупи, майонези, натуральні оцти, розчини оцтової кислоти.

На сьогоднішній день - це одна з найбільших і динамічно зростаючих молочних компаній Республіки Білорусь, продукція якої користується заслуженим авторитетом у країнах ближнього і далекого зарубіжжя.


Торгівельній марці МакМай вже більше десяти років. І кожен рік її історії - це успішне створення бездоганно смачного вітчизняного продукту. ТМ МакМай виробляє кетчупи, гірчиці, томатні соуси, консервовану квасолю. Але особливе місце в асортиментній лінійці наших продуктів займає майонез.

«Чемпіон» – достойний приклад того, що українське – найкраще. Якісна сировинна база перевірених світових та українських виробників та жорсткий контроль якості на всіх рівнях виробництва

Високоякісні крупи ТМ "Олімп" виготовляються за найвищими стандартами харчової промисловості. Свій шлях на ринку України бренд почав ще у 90-х роках і демонструє постійне зміцнення своїх позицій.